Радимо закінчувати заяви саме так

Радимо закінчувати заяви саме так

 

 

Повідомляю, що маю можливість брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з робочого місця адвоката в тому числі з використанням власних технічних засобів https://erau.unba.org.ua/profile/11356.

Повідомляю, що маю можливість здійснювати судові засідання за допомогою Комплексу ataka у системах TrueConf, EASYCON  тощо.

Повідомляю, що підтвердження особи-учасника справи здійснюю шляхом накладення КЕП на документи справи, в тому числі на цей документ у системі “Електронний суд”.

Про порядок вирішення клопотання і забезпечення відеоконференції з офісом адвоката суду відомо:

Практика ЄСПЛ по справі Kurt v. Austria (no. 62903/15) -by videoconference Grand Chamber hearing –  17 June 2020 (https://www.echr.coe.int/Pages/home.aspx?p=hearings&w=6290315_17062020&language=lang&c=&py=2020), яка є прецедентною практикою для українського судочинства.

Керуючись вищевикладеним, 

прошу:

  • 1. Провести судове засідання у призначений час.
  • 2. Провести судове слухання у режимі відеоконференції (a-vc) з робочим місцем адвоката. Для цього забезпечити роботу Комплексу ataka для судових засідань (судового процесу) за допомогою систем TrueConf, EASYCON тощо та забезпечити безперебійну роботу наявної системи Комплексу. 
  • 3. Проводити відео трансляцію судового засідання.
  • 4. Дати згоду (у разі надходження такого клопотання) на слухання справи в режимі відеоконференції з робочими місцями інших учасників процесу. У разі відсутності учасників процесу у судовому засіданні за місцем розташування суду через відповідні обставини непереборної сили (пандемія), визнати причину відсутності поважною. 
  • 5. Залучити мене у електронній справу як адвоката та внести мій РНОКПП до додаткових відомостей про учасника справи, а також надати доступ до електронної справи у підсистемі «Електронний суд».